آموزش تعمیرات تبلت بررسی آیپد پرو ۹٫۷ اینچی ۳

دوربین

در این قسمت از آموزش تعمیرات تبلت به بررسی دوربین آیپد پرو ۹٫۷ اینچی می پردازیم.

دوربین آیپد پرو ۹٫۷ اینچی بهبود بسیار خوبی داشته است.
با اینکه دوربین تبلت ها چندان کاربردی به نظر نمی رسد.
اپل در این مدل از آیپد سعی کرده از لنزی با کیفیت عالی استفاده کند.
و موجب رضایت بیشتر مشتریان خود شود.

دوربین اصلی در بخش پشتی ۱۲ مگاپیکسلی و دوربین دوم آن ۵ مگاپیکسلی است.
که واقعا برای یک تبلت عالی به نظر می رسند.
و از این لحاظ می توان آن را با آیفون های ۶ اس و ۶ اس پلاس مقایسه کرد.
تا پیش از این شاید لازم بود که با موبایل عکس بگیرید و به تبلت منتقل کنید.

اما با آیپد پرو جدید دیگر به این کارهای اضافه نیازی نیست.
زیرا با کیفیت عالی می توانید از صحنه ها یا اسناد کاری خود عکس بگیرید.
و به طور مستقیم در جلسات یا زندگی روزمره خود از آن ها بهره ببرید.

شاید بدانید که Airdrop یا icloud photo همیشه به طور ۱۰۰ درصد درست کار نمی کند.
اما این مشکل برطرف شده و از این لحاظ از برادر بزرگتر خود قوی تر ظاهر شده است.

در مقام مقایسه دوربین این دستگاه با تبلت های ایر ۲، گلکسی Tab S2 و نکسوس ۹ باید بگوییم که:
آیپد پرو ۹٫۷ اینچی از همه بهتر است و عکس های آن کمترین نویز و بیشترین نور و رنگ را دارد.
این دوربین حتی در فضاهای کم نور و رنگ را دارد.
این دوربین حتی در فضاهای کم نور هم تصاویر با کیفیتی ثبت می کند.

دوربین ۱۲ مگاپیکسلی isight کیفیت بهتری از نوع ۸ مگاپیکسلی موجود در آیپد ایر ۲ دارد.
همه تصاویر کاملا شفاف اند و ایراد خاصی نمی توان به کیفیت آن ها وارد کرد.
همچنین شایان ذکر است که کیفیت تصاویر مانند همان چیزی است که در موبایل های جدید آیفون شاهدید.
اما در مقام مقایسه با اسمارت فون ها، دوربین گلکسی s7 سامسونگ عملکرد بسیار بهتری دارد.

که البته چندان عجیب نیست، زیرا غول تکنولوژی کره ای بهترین لنز دوربین را برای پرچم دار جدید خود انتخاب کرده است.
دوربین ۵ مگاپیکسلی دوم هم پیشرفت قابل ملاحظه ای نسبت به دوربین های ۱٫۲ مگاپیکسلی موجود در آیپدهای پیشین داشته و به صورت رسمی Face Time نامیده می شود.
همچنین فلاش رتینا هم دارد که به موجب آن هنگام عکاسی، نمایشگر تبلت سفید می شود.
و نور لازم را روی سوژه می تاباند.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر