آموزش تعمیرات تبلت بررسی آیپد پرو ۹٫۷ اینچی ۱

نسخه دوم آیپد پرو محبوب تر از گذشته ظاهر می شود
آیپد پرو یکی از موفق ترین تبلت های اپل است که می توان از آن به عنوان لپ تاپ نیز استفاده کرد.
و این بار در اندازه ای کوچک تر ارائه شده تا ثابت کند که همیشه اندازه ی بزرگ دلیل بر خوب بودن نیست.

با اینکه نسخه ۱۲٫۹ اینچی آیپد پرو مورد توجه کاربران زیادی از سراسر دنیا قرار گرفت.
اهالی کوپرتینوبا در نظر گرفتن برخی فاکتورها نمونه ۹٫۷ اینچی آن را نیز ساختند و روانه بازار کردند.
تا حمل و استفاده آسان تری داشته باشد و در موقعیت های بیشتری بتواند کاربر را همراهی کند.
حدود یک سال و نیم طول کشید تا اپل بتواند جانشینی مناسب برای آیپد ایر ۲ تولید کند که از هر نظر نیز توجه کاربران را جلب کرد.

آیپد پرو
یک آیپد بزرگ در قالبی کوچک که تغییراتش خیلی بیشتر از یک بروزرسانی معمول محسوب می شود.
این تبلت، به لطف حضور چهار اسپیکر استریو، کیفیت صدای عالی دارد.
و از استایلوس اختصاصی اپل یعنی pencil نیز پشتیبانی می کند.
به علاوه قابلیتی مانند پورت smart connector نیز، که از نسخه ۱۲٫۹ اینچی آیپد پرو به ارث برده، بسیار قابل توجه است.

طراحی

از نظر ظاهری آیپد پرو ۹٫۷ اینچی تفاوت خاصی با آیپد ایر ۲ ندارد.
و بسیار شبیه هم ساخته شده اند.
اما اگر بخواهیم ریز بینانه تر در مورد طراحی این دستگاه صحبت کنیم.

در وهله اول می توان به اندازه ی ۲۴۰*۱۱۸*۶٫۱ میلی متری آن اشاره کرد.
که نه تنها خیلی راحت در کیف جای می گیرد، بلکه در دست نیز بسیار خوب می نشنیند.
وزن نسخه وای فای این تبلت ۴۳۷ گرم و مدل Cellular+Wi-Fi آن حدود ۴۴۴ گرم است.
که البته این تفاوت وزنی میان دو نسخه یاد شده به مفهوم بزرگتر بودن یکی از دیگری نیست.
بلکه نسخه دوم فقط کمی ضخیم تر شده است.

قالب آلومینیومی براق، دکمه خانه با قابلیت تشخیص اثر انگشت Touch ID و نمایشگر ۹٫۷ اینچی رتینا از دیگر مشخصه های آیپد پرو جدیدند.
که تبلت چندان تفاوتی با نسخه بزرگ تر ندارند.
همچنین بخش پایینی دیوایس نیز همچون برادر بزرگ تر خود میزبان پورت لایتنینگ و در بخش بالایی شامل سوکت هدفون و کلید روشن/خاموش است.
و کلید تنظیم صدا نیز در سمت راست تعبیه شده است.

مورد جالب دیگری که در رابطه با طراحی می توان به آن پرداخت.
رنگ جدیدی است که برای این تبلت در نظر گرفته شده.
آیپد پرو ۱۲٫۹ اینچی فقط در سه رنگ نقره ای، طلایی و توسی فضایی ارائه می شد.
اما نسخه ۹٫۷ اینچی جدید رنگ طلایی متمایل به صورتی نیز دارد که به رزگلد موسوم است.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر