انستیتو انفورماتیک فنی کار
نماینده رسمی سازمان فنی و حرفه ای کشور
آموزش تعمیرات تبلت و موبایل تخصصی | ویژه بازار کار
Image not available
Cake Festival
21 June, 2016
Image is not available

Spend the day strolling Royal Garden and sampling Seattle' finest cakes from the city's greatest bakers. Treat yourself to this groundbreaking, history-making festival that celebrates a slice of our history. For more information, click here.

Image is not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image not available
Image is not available
previous arrow
previous arrow
next arrow
next arrow
Slider

روش های سرعت بخشیدن به اندروید بدون نصب نرم افزار
وقتی از گوشی اندروید خود استفاده می کنید ، از سرعت عمل آن شگفت زده می شوید، ولی به مرور زمان ، کندی این سیستم عامل خودنمایی می کند وشما با مفهومی به نام صبر کردن به خوبی آشنا میشوید؛ اما نگران نباشید ، هنوز راه هایی برای بازگرداندن سرعت گوشی شما وجور دارد . ما در این قسمت ، ۴ راه و روش مفید را برای سرعت بخشیدن به گوشی اندروید شما بدون نیاز به نصب نرم افزار مرور می کنیم.
یک گوشی اندروید برای کند شدن دلایل بسیاری دارد که مهم ترین آن ها را شاید بتوان عدم کمال این سیستم عامل برای مدیریت سخت افزار دانست. این در حالی است که به سادگی می توان بخش مهمی از توان سیستم عامل را برای فرار از کندی باز پس گرفت ؛ آن هم با استفاده از چند روش ساده وبدون نیاز به نصب نرم افزارهای حرفه ای بر همین اساس شما می توانید از این چند روش ساده برای سرعت بخشیدن به گوشی هوشمند اندروید خود استفاده کنید.
۱٫آزاد سازی حافظه
عکس ها و فیلم هایی که از ابتدای خرید موبایل هوشمند خود گرفته و ضبط کرده و همچنین نرم افزارهای زیادی که بر روی اندروید خود نصب کرده اید ، می تواند به مرور زمان گوشی هوشمند شما را بسیار کند سازد. این در صورتی است که گوشی اندروید شما نیاز به فضایی برای تنفس دارد تا با سهولت وظایف خود را انجام دهد.
شما برای رفع این مشکل با رجوع به تنظیمات گوشی و بخش Storage می توانید از میزان فضای حافظه موجود برای گوشی خود آگاه شوید. اولین قدم برای سرعت بخشیدن به اندروید ، این است که تصاویر و فیلم های قدیمی خود را از روی گوشی منتقل کنید و همچنین نرم افزار های غیر ضروری و بی استفاده را پاک کنید.
برای پاک کردن برنامه ها در آموزش تعمیرات موبایل این طور عمل می کنیم، به تنظیمات وبخش App رفته وبا انتخاب برنامه مورد نظر بر روی دکمه Uninstall ضربه بزنید. همچنین می توانید فایل یا برنامه ای که دانلود کرده اید نیز پاک یا جابجا کنید. بعد از رجوع به بخش تنظیمات به بخش Storage و سپس Download بروید. فایل هایی را که مورد نظر است انتخاب کنید و پاک کنید.
همچنین می توانید به قسمت Cached Data رفته و فضای بیش تری را با پاک سازی فایل های کش شده ، ایجاد کنید.

نکته: لازم به ذکر است ، بسیاری از نرم افزارهایی که نصب می کنید ، برای سرعت در کار خود، فایل های زیادی را بر روی حافظه ذخیره یا کش می کنند. برای انجام این کار به بخش Storage و سپس Cached Data در تنظیمات بروید تا این فایل ها را پاکسازی کنید.
البته این روش به طور نسبی بسته به شرایط می تواند سرعت گوشی شما را افزایش دهد.