ویژگی های مانيتور Asus MS236H

مانیتور جدید Asus كه در سری Designo قرار دارد ، جزء زیباترین مانیتورهای موجود در بازار است . این مانیتور باریك 16.5 میلیمتری ، توسط كارشناسان مورد بررسی كامل قرار گرفته و نتیجه این بررسی هم اكنون در اختیار شماست.
نكات قوت
طراحی بسیار جذاب ، زمان پاسخ دهی مناسب ، مصرف برق كم
نكات ضعف
عدم امكان تنظیم ارتفاع مانیتور، تنها پورت های HDMI و VGA دارد، كیفیت تصویر نسبت به قیمت پایین است ، پورت اسپیكر یا USB ندارد ، پایه حلقه ای شكل این مانیتور باعث می شود مانیتور به صورت مایل قرار بگیرد و زاویه دید خوبی برای كاربر نداشته باشد .
نام و سری
Asus مانیتورهای لوكس خود را با در سری "Designo " عرضه می کند . نام مانیتورهای این سری با حروف MS شروع می شود . این مانیتورها دارای قاب مشكی براق بوده و پایه متفاوتی، نسبت به مدل های معمول دارند.
قسمت پشت قاب مانیتور نیز، سفید رنگ است. حلقه ای كه در قسمت پشتی مانیتور به عنوان پایه نصب شده ، قابل تغییر نیست و به مانیتور متصل است.
سایزهای متفاوت
Asus Designo در سایز های مختلف ارائه شده و نام مدل نیز بر اساس سایز متفاوت است . 20 اینچ (MS202N) و 22 اینچ (MS227N) و 21.5 اینچ (MS226H) و 23 اینچ (MS236H) و نهایتا 23.6 اینچ با نام (MS246H) وارد بازار شدند .
كلیه مدل ها طراحی ظاهری یكسانی دارند و تفاوت آنها تنها درجزئیات كمی از مشخصات فنی است.
مشخصات فنی
سه مدل بزرگ این مجموعه یعنی  MS246H ، MS236 ، و MS226H همگی Full HD بوده و رزولوشن 1920 در 1080 دارند . پورت های آنها نیز عبارتند از : HDMI، و D-SUB یا همان VGA مبدل HDMI به DVI نیز در لوازم جانبی آنها وجود دارد.
دو مدل كوچكتر پورت HDMI نداشته و رزولوشن پایین تری نیز دارند . تنها پورت های آنها HDMI و D-SUB است . همه مدل ها زمان پاسخ گویی 2 میلی ثانیه دارند به جز مدل MS2020N كه زمان پاسخ گویی 5 میلی ثانیه دارد. كنتراست داینامیك مدل ها 50.000:1 بوده و روشنایی آنها نیز 250 cd/m2 است . كلیه مدل ها زاویه دید 160/170 درجه دارند و پنل آنها نیز TN است.
جمع بندی :
ایسوس به هدف خود كه خلق مدل های بسیار جذاب مانیتور بود، رسیده است. ولی قیمت این مدل در مقایسه با كیفیتش قانع كننده نیست. كمبود قابلیت تنظیم زاویه مانیتور آزاردهنده است . كیفیت تصویر پایین و تعداد كم پورت ها در این مدل نیز باعث می شود ما این مانیتور را بیشتر به عنوان یك مانیتور دكوری زیبا ببینیم . زیبا و غیر حرفه ای . ناگفته نماند قیمت این مدل معقول است ولی متاسفانه در بازار ایران جزو مدل های نه چندان ارزان محسوب می شود.
اگر شما هم جزو دسته ای هستید كه به ظاهر مانیتور بیش از هر چیز توجه دارید، این مانیتور مخصوص شماست . ولی اگر به دنبال یك مانیتور لوكس با نور پس زمینه LED هستید بهتر است سراغ MS238H ایسوس بروید.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر