بررسی مک پرو رتینا در آموزش تعمیرات لپ تاپ ۱

(Mac Pro with Retina (15 inch

پس از فوت آقای جابز مدیر اسبق شرکت APPLE کمتر کسی فکر می کرد شرکت اپل بتواند مثل سابق محصولات خود را با بالاترین تکنولوژی های روز دنیا روانه بازار کند. سری جدید مک پرو به همراه صفحه نمایش رتینا خط و نشان کشیدن اپل برای رقبای خود محسوب می شود که نشان می دهد با وجود تغییر در مدیریت کماکان محصولات اپل با بالاترین کیفیت روانه بازار می شود.

اپل همان بلایی را که بر سر پورت USB3 بوسیله پورت Thunderbolt در آورد ، بر روی کیفیت صفحه نمایش تمام اچ دی در آورد.

هنگامی که شرکت های دیگر با خیال خام خود با تبلیغات گسترده بر روی پورت USB3 توانسته بودند تا حدودی نبض بازار را به دست آورند ، اپل با ظهور پورت تاندربلت Thunderbolt که ۲ برابر USB3 توانایی انتقال اطلاعات دارد ، به رویای کوتاه آنان پایان داد. اما این نتوانست اپل تشنه تکنولوژی را سیراب کند. رقیب اصلی شرکت اپل در نمایشگر شرکت سونی است.

این از ویژگی های شرکت سونی است که اکثر نوت بوک های خود از نمایشگر تمام اچ دی استفاده کند. اپل در مقابل نمایشگر با کیفیت تمام اچ دی ، نمایشگر رتینا را علم کرد. نمایشگر رتینا تا رزولوشن ۱۸۰۰*۲۸۸۰ را پشتیبانی می کند یعنی تقریبا ۲ برابر تمام اچ دی!

طراحی و ساختار

بالاخره اپل به درخواست مکرر دوستداران و کارشناسان حرفه ای برای نگه داشتن بازار خود هم که شده ، در تعمیرات لپ تاپ بر روی محصولات خود پورت های HDMI و USB3 را سوار کرد. درست است که پورت تاندربلت Thunderbolt در جابجایی اطلاعات ۲ برابر پورت USB3 سرعت دارد ولی اکثرا در ارتباط با سایر محصولات اپل کارایی دارد. در سمت چپ سری جدید مک پرو رتینا دو عدد پورت تاندربلت Thunderbolt تعبیه شده است.

درگاه آهنربایی برق و هدفون به همراه یک عدد پورت USB3 نیز در سمت چپ دستگاه قرار دارند. در سمت راست یک عدد پورت USB3 دیگر به همراه پورت HDMI و کارت خوان SD تعبیه شده است. در سمت روبه رو و پشت هیچگونه درگاهی دیده نمی شود که به زیبایی طراحی این محصول اضافه کرده است. برای شما جای سوال است که چرا در این محصول خبری از پورت های LAN و Firewire نیست؟ اپل این پورت ها را به صورت جداگانه در ازای پرداخت بهایی در اختیار مشتری می گذارد چرا که این پورت ها برای همه ی افراد ضروری نیستند.

در تعمیرات نوت بوک این دو پورت به پورت تاندربلت متصل می شوند و دلیل آنکه اپل دو عدد پورت تاندربلت تعبیه کرده این است که نیاز کاربران برای استفاده از همزمان از پورت های LAN و Firewire را برآورده کند. فقدان درایو نوری در این مدل نشان می دهد با گسترش حافظه های قابل حمل کوچک با ظرفیت بالا ، تکنولوژی درایوهای نوری غزل خداحافظی می خوانند. همچنین فقدان آن باعث شده به طور قابل توجهی وزن و ضخامت دستگاه کاهش یابد.

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر