نیازی نیست که برای خرید یک مدل ۱۲٫۹ اینچی iPad Pro پول بیشتری صرف کنید.
زیرا مدل کوچک تر سایز بهتری دارد و اگر چه نصف برادر بزرگتر خود RAM دارد اما این موضوع مشکلی برای آن ایجاد نمی کند.

بررسی iPad Pro 9.7 در آموزش تعمیرات تبلت فنی کار:
بهترین توازن بین سایز و قیمت

وقتی مشغول بررسی iPad Pro مدل ۹٫۷ اینچی بودم موضوع خنده داری رخ داد.
من کامپیوترم را در منزل جا گذاشته بودم و فقط iPad را به محل کارم آورده بودم.

این عمدی نبود. من اعتقادی به چالش “آیا iPad Pro می تواند جایگزین لپ تاپ من شود” ندارم.
من این موضوع را با iPad Pro 12.9 اینچی امتحان کرده بودم و به بهترین نتایج ممکن نرسیده بودم و دائما با مشکلات کوچکی روبرو شده بودم .
که جریان کاری من را کند می کردند.

دلیل این که آن روز صبح متوجه نشده بودم لپ تاپم در کوله پشتی ام نیست خیلی ساده بود:
من در حال حاضر دو iPad، هم ۹٫۷ اینچی و هم ۱۲٫۹ اینچی را حمل می کنم و iPad Pro بزرگ تر تقریبا به اندازه ی لپ تاپ من است.
بله، iPad Pro بزرگ تر با وزنی معادل ۱٫۵ پاوند سبک تر از MacBook Air 2.4 پاوندی ۱۳ اینچی من است.
اما از منظر بقیه چیزهایی که در کوله پشتی ام دارم وزن کل آن تفاوتی ندارد.
و حس آن در مقابل لپ تاپم مشابه جلوه می کند.

اما نسخه جدید ۹٫۷ اینچی سایز مناسبی دارد و با برخورداری از تقریبا همان توان و قدرت، دقیقا همان iPad ی است که به آن نیاز دارم.
(حقیقتا متوجه RAM کم تر آن نشدم اما بعدا در این خصوص صحبت خواهم کرد)

بررسی اهمیت سایز

اگرچه iPad Pro 12.9 اینچی قدرتمندترین iPad ی است که تا به حال از آن استفاده کرده ام.
اما پس از این که ریویوی آن را به پایان رساندم آن را باخودم حمل نکردن و جایی نبردم.
در اغلب مواقع روی میز کارم جای نمیگیرد.

سایز iPad Pro 9.7 اینچی (لطفا اجازه دهید این دو را به ترتیب Lit Pro و Big Pro خطاب کنیم) به اندازه ی iPad Air 2 است و وزن آن زیر یک پوند است.

مثل iPad mini و iPad Air 2 قبل از آن، به نظر می رسدLit Pro اصلا در کوله پشتی من حس نمی شود.
و آن را همه جا همراه خودم حمل می کنم و به اندازه ی پسر ۴ ساله ام که عاشق iPad است از این کار لذت می برم.
یکی از مزایای سایز اسکرین Big Pro این است.

که فضای بسیار زیادی برای اجرای دو اپلیکیشن در کنار هم در حالت split-screen سیستم عامل iOS9 در اختیار شما قرار می دهد.

حتی با فضای کمتر، حالت slide-by-slide بر روی Lit Pro عالی عمل می کند.

به رغم نمایش گر ۲۰۴۸*۲۷۳۲ پیکسلیBig Pro ، هر نیمه از اپلیکیشن ها بر روی نمایش گر ۱۵۳۶*۲۰۴۸ نسخه Lit Pro در حالت عمودی (portrait) به همان اندازه بزرگ جلوه می کند.

اما هر نیمه از نمایش گر Lit Pro هنوز هم برای کار فضایی کافی دارد.
حتی اگر از اپلیکشن های متنی نظیر Mail و Safari استفاده کنید.

من صفحات وب متعددی را مشاهده کرده ام (شامل Macworld.com و حتی Apple.com).

که به شکل پیش فرض در حالت تبلت یا موبایل در نمای split-screen در Safari نمایش داده می شوند.

حتی اگر به صورت تمام صفحه و زمانی که Safari کل صفحه را به خود اختصاص می دهد اجرا شوند.
هر دو سمت صفحه در حالت split-screen فعال باقی می مانند.

و من می توانم در یک نیمه صفحه یک ویدئوی Macworld را تماشا می کنم.
بر روی نیمی دیگر از صفحه این ریویو را تایپ می نمایم.

اطلاعات تماس

آدرس : تهران - میدان ولی عصر - مرکز تجارت ایرانیان - طبقه نهم - واحد پنج

ساعت کاری بخش اداری : 9 صبح تا 7 عصر

کلاس های روز جمعه ویژه کارمندان و دوره های فشرده دایر میباشد 

phone325 3

اطلاعات-تماس 

مدرک معتبر " ایزایران " دریافت نمایید

ایزایران

انستیتو انفورماتیک فنیکار نماینده رسمی انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیرات تخصصی و آموزش تعمیرات تلویزیون و آموزش تعمیر کامپیوتر و آموزش تعمیرات کامپیوتر و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات ای سی یو و آموزش تعمیر لپ تاپ و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر لپتاپ و آموزش تعمیرات لپتاپ و آموزش تعمیر ال ای دی و آموزش تعمیرات ال ای دی و آموزش تعمیر ال سی دی و آموزش تعمیرات ال سی دی و آموزش نصب دوربین مدار بسته و آموزش نصب دوربین مداربسته و آموزش نصب کولر گازی و آموزش نصب کولرگازی و آموزش تعمیر کولر گازی و آموزش تعمیرات کولر گازی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش شارژ کارتریج و آموزش مهندسی معکوس و اموزش مهندسی معکوس و آموزش تعمیر برد الکترونیکی و آموزش تعمیرات برد الکترونیکی و آموزش نصب دزدگیر خودرو و آموزش نصب دزدگیر ماشین و  آموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و آموزش تعمیر ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزشگاه تعمیر موبایل و آموزشگاه تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر موبایل و اموزش تعمیرات موبایل و اموزش تعمیر تلویزیون و اموزش تعمیرات تلویزیون و اموزش تعمیر کامپیوتر و اموزش تعمیرات کامپیوتر و اموزش تعمیر ای سی یو و اموزش تعمیرات ای سی یو و اموزش تعمیر لپ تاپ و اموزش تعمیرات لپ تاپ و اموزش تعمیر لپتاپ و اموزش تعمیرات لپتاپ و اموزش تعمیر ال ای دی و اموزش تعمیرات led و اموزش تعمیر ال سی دی و اموزش تعمیرات ال سی دی و اموزش نصب دوربین مدار بسته و اموزش نصب دوربین مداربسته و اموزش نصب کولر گازی و اموزش نصب کولرگازی و اموزش تعمیر کولر گازی و اموزش تعمیرات کولر گازی و اموزش شارژ کارتریج و اموزش شارژ کارتریج و اموزش مهندسی معکوس و اموزش تعمیرات برد به روش مهندسی معکوس و اموزش تعمیر برد الکترونیکی و اموزش تعمیرات برد الکترونیکی و اموزش نصب دزدگیر خودرو و اموزش نصب دزدگیر ماشین و اموزش تعمیر ماشین های اداری و آموزش تعمیرات ماشین های اداری و اموزش تعمیر ماشینهای اداری و اموزش تعمیرات ماشینهای اداری و اموزشگاه تعمیر موبایل و اموزشگاه تعمیرات موبایل در فنیکار و آموزش تعمیرات ماشینهای اداری و آموزش تعمیرات فکس و آموزش تعمیرات تبلت و آموزش تعمیرات پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات مادربرد ایسوس و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیرات چاپگر و آموزش تعمیرات کپی و آموزش شارژ کارتریج و آموزش تعمیرات ecu و آموزش تعمیر پرینتر لیزری و آموزش تعمیرات بردهای پزشکی و آموزش تعمیرات نوت بوک و آموزش تعمیرات چاپگر لیزری و آموزش تعمیر ماشین های اداری و اموزش تعمیر dvr و آموزش تعمیرات در تهران و آموزشگاه تعمیرات فنی و آموزش تعمیرات و نصب و آموزش تعمیرات چاپگر های جدید و آموزش تعمیر موبایل و آموزش تعمیرات موبایل و آموزش تعمیر تلویزیون سه بعدی و انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده انستیتو ایزایران مرکز آموزش تعمیر حرفه ای ای سی یو ماشین و آموزش تعمیرات کولر اسپلیت و آموزش تعمیر کامپیوتر و لپ تاپ و آموزش تعمیرات نوت بوک و کامپیوتر و آموزش تعمیر ecu و آموزش تعمیر ای سی یو و آموزش تعمیرات لپ تاپ و آموزش تعمیر دوربین مدار بسته .

آموزش تعمیر یخچال و آموزش تعمیرات یخچال و اموزش تعمیر یخچال و اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار در تهران. آموزش تعمیر یخچال در آموزش تعمیرات یخچال در اموزش تعمیر یخچال در اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال از آموزش تعمیرات یخچال از اموزش تعمیر یخچال از اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار نماینده ایزایران. آموزش تعمیر یخچال که آموزش تعمیرات یخچال که اموزش تعمیر یخچال که اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار. آموزش تعمیر یخچال تا آموزش تعمیرات یخچال تا اموزش تعمیر یخچال تا اموزش تعمیرات یخچال در انستیتو انفورماتیک فنی کار شعبه مرکزی. آموزشگاه تعمیر یخچال و آموزشگاه تعمیرات یخچال و اموزشگاه تعمیر یخچال و اموزشگاه تعمیرات یخچال . آموزشگاه تعمیر یخچال در آموزشگاه تعمیرات یخچال در اموزشگاه تعمیر یخچال در اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال از آموزشگاه تعمیرات یخچال از اموزشگاه تعمیر یخچال از اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال که آموزشگاه تعمیرات یخچال که اموزشگاه تعمیر یخچال که اموزشگاه تعمیرات یخچال. آموزشگاه تعمیر یخچال ساید بای ساید تا آموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر تا اموزشگاه تعمیر یخچال ساید تا اموزشگاه تعمیرات یخچال فریزر